Тонік для обличчя

MIRIN
ft-250
300,00
грн.
595,00
грн.
Тонік від «Mirin» підходить для будь-якого типу шкіри, адже він призначений для інтенсивного зволоження та підготовки шкіри до нанесення крему.
До складу тоніку входить запатентований зволожуючий комплекс, розроблений з використанням нанотехнологій, який дає приголомшливий ефект для шкіри: відчуття молодості, свіжості і здоров'я.

Склад:
Aqua, Glycerine, Sorbitol, Laminaria Digitata Extract, Lecitin, Xanthan Gum, Diatomaceous Earth, Snail Slime Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Artemisia Montana Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Glycine, Lysine HCl, Vaccinium Corymbosum (Blueberry)Fruit, Rosa Canina (Rosehip) Fruit Oil, Butylene Glycol, Inulin, Alpha-glucan Оligosaccharide, Betaine, Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Hyalyronate, Pentylene Glycol, D-Panthenol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Fragrance.

Активні компоненти:
Взявши за зразок діатомові водорості (одноклітинний еукаріот), які зустрічаються в морських екосистемах, стало можливим імітувати їх природу і відтворити структуру таких водоростей, що дозволяють інкапсулювати активні інгредієнти в ядрі цих губкоподібних структур. На основі цієї технології, був розроблений інноваційний зволожуючий комплекс, в процесі застосування якого активи проходять через систему з контрольованим вивільненням в шкірі, забезпечуючи ефективне і тривале зволоження.
Тонік також збагачено амінокислотним коктейлем, що складається з гліцину та лізину.
Гліцин має малий розмір молекули, тому легко проникає в шкіру і комплексно діє зсередини:
• Зволожує шкіру та захищає клітинні мембрани від руйнування під впливом УФ-випромінювання;
• Покращує мікроциркуляцію та колір обличчя;
Лізин має виражену зволожуючу дію та приймає участь у синтезі колагену.
Тонік від «Mirin» об'єднав інкапсульовані активні інгредієнти, які запобігають трансепідермальній втраті вологи, а також гігроскопічні агенти для підтримки та відновлення гідратації шкіри.

Термін придатності
12 місяців з моменту відкриття. Зберігати при температурі від + 5 ° С до + 25 ° С, захищати від попадання прямих сонячних променів.